banner7

banner8

ÇAMLIHEMŞİN İMAM-HATİP LİSESİ TÜRKİYE FİNALİNDE

30 Nisan 2013 Salı 06:33
Bu haber 1327 kez okundu

İmam Hatip Liseleri arası 4. Arapça Etkinlik ve Bilgi Yarışması Çorum Anadolu İmam-Hatip Lisesi Koordinatörlüğünde yapıldı.

ÇAMLIHEMŞİN İMAM-HATİP LİSESİ TÜRKİYE FİNALİNDE
 İmam Hatip Liseleri arası  4. Arapça Etkinlik ve Bilgi Yarışması Çorum Anadolu İmam-Hatip Lisesi  Koordinatörlüğünde yapıldı. 27 Nisan Cumartesi günü Çorum Devlet Tiyatro Salonunda yapılan Bölge finaline Çorum’un yanı sıra Amasya,Artvin, Giresun,Ordu, Rize, Samsun,Sinop, Tokat ve Trabzon illerinin İmam hatip liselerinin il birincileri katıldı.

Okulumuz DÎNÎ MÛSİKÎ ekibi büyük bir başarı göstererekKARADENİZ BÖLGE BİRİNCİSİ oldu. Okulumuz ekibi 17-18/05/2013 tarihinde Konya da yapılacak TÜRKİYE FANALİ yarışmasına katılacaklardır.

Okul Müdürü Muhammet Ali KESTİOĞLU, Çamlıhemşin İmam-Hatip Lisesinin ve Çamlıhemşin’in Okullar bazında gördüğü en büyük başarıyı Arapça Yarışmalarında TÜRKİYE FANALLERİNE katılmakla yakaladıklarını, bize bu heyecanı, çoşkuyu, gururu ve onuru yaşatan öğrencilerimiz  Muhammed İkbal POLAT, Remzi Koray YAĞCI ve Furkan POLAT’ı cân-ı gönülden tebrik ettiğini belirtti. Türkiye finalinde de başarılı olmayı arzuladıkları bu anlamda herkesin maddi manevi desteklerini beklediklerini ifade etti.

Musıki Yarışması Sonucu ( 7 İl Birincisi Okul Katıldı)

1. Rize Çamlıhemşin İmam Hatip Lisesi

2. Amasya Taşova Anadolu İmam Lisesi

3. Tokat Zile Anadolu İmam Lisesi

Anahtar Kelimeler
banner17

Yorum Gönder