banner7

banner8

Doğa Harikası Görüntüler Sizlerle...

09 Nisan 2013 Salı 17:57
Bu haber 662 kez okundu

DOKADAK İlkbahar’a Çamlıhemşin ilçesine bağlı Çat Vadisi’nde merhaba dedi.

Doğa Harikası Görüntüler Sizlerle...
 Doğu Karadeniz Doğa Sporları Kulübü (DOKADAK) tarafından her hafta sonu düzenlenen doğa yürüyüşlerine İlkbahar mevsimi itibariyle devam ediliyor. Kış mevsimindeki olumsuz hava şartlar nedeniyle her hafta sonu yapılamayan doğa yürüyüşlerine özellikle havaların ısınmasıyla beraber devam ediliyor.

Doğu Karadeniz Doğa Sporları Kulübü (DOKADAK) bu hafta Rize’nin Çamlıhemşin ilçesine bağlı Çat Vadisi’ne gezi düzenledi. Yaklaşık 50 kişilik doğaseverin katıldığı gezide fotoğraf karelerini doğa harikası görüntüler yansıdı. Coşkun akan Fırtına Deresi üzerindeki kemer köprülerden yeşilin binbir tonunu içinde barındıran dağlara, yıllardır görüntüsünü kaybetmeyen yayla evlerinden ilkbaharın müjdecisi çiçek açan ağaçlara kadar birçok güzellik bu gezide doğaseverleri karşıladı.

Doğu Karadeniz Doğa Sporları Kulübü (DOKADAK) başkanı Dursun Ali Demiroğlu gezi sonrası yaptığı açıklamada “Bölgemizin güzellik bakımında önde gelen Çat Vadisi’ne düzenlediğimiz geziye katılan doğaseverlere teşekkür ediyorum. Dünyada böyle güzel yerleri bulmak çok zor ve bu doğada yaşamak da büyük bir şanstır diye düşünüyorum. Biz bölge insanı bu şansı yakaladık. Yakaladığımız bu şansı elimizden kaçırmamız için doğamıza sahip çıkalım.” Mesajını verdi.Anahtar Kelimeler
banner17

Yorum Gönder